درباره ما

تصویر شاخص

صنایع روشنایی مهنور از سال 1361 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع چراغ های روشنایی در استان یزد آغاز نمود. محصولات این شرکت با کاربردهای تجاری، اداری، صنعتی و مسکونی تولید و به بازار عرضه می شوند.
صنایع روشنایی مهنور با ایجاد واحد های تحقیق و توسعه، طراحی حرفه ای محصولات، مهندسی روشنایی و با بکارگیری ماشین آلات مدرن و روز دنیا در سیستم های تولیدی و همچنین با کمک متخصصین مجرب و کارآزموده توانسته گام های بلند و استواری در راستای ایجاد تنوع چشمگیر محصولات و ارتقاء سطح کیفی آنها بردارد.

تجهیز تمامی محصولات با مرغوب ترین مواد اولیه داخلی و خارجی، امکان ساخت محصولات به صورت کاملا سفارشی، کنترل کیفیت مرحله به مرحله تولید محصولات و کنترل نهایی صد در صد آنها در راستای ارایه محصولاتی با کیفیت و ماندگار در جهت حمایت همه جانبه از مصرف کنندگان در طول سال ها، نامی نیک و پر افتخار را برای مهنور به ارمغان آورده است.

محصولات صنايع روشنائي مهنور همراه با نشان استاندارد ملي ايران بوده و اين شركت عملکرد صحیح چراغهای خود را طبق شرایط ضمانت نامه، به مدت 2 سال ضمانت نموده و با  10 سال خدمات پس از فروش ارایه می نماید.

جهت اطلاع از محصولات جديد لطفاً به كانال مهنور بپيونديد.

https://t.me/mahnoorled